210160-2025 - Ergebnis
Niederlande – Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste – Teamontwikkeling en organisatiesamenwerking
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTeamontwikkeling en organisatiesamenwerking
Beschreibunghet ministerie van Buitenlandse Zaken heef een Raamovereenkomst afgesloten met zes (6) contractpartijen die in staat zijn tot het leveren van expertise op het gebied van teamontwikkeling en organisatiesamenwerking om teams, afdelingen, posten en directies te ondersteunen bij het ontwikkelen van leiderschap- en samenwerkingsvaardigheden en bijpassend verandervermogen.
Interne Kennung201865003.001.102
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0000
210160-2025 - Resultaat
Nederland – Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten – Teamontwikkeling en organisatiesamenwerking
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 201865003.001.102
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000