2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonania prac konserwatorsko-restauratorskich taboru kolejowego ze zbiorów Stacji Muzeum w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania prac konserwatorsko-restauratorskich taboru kolejowego ze zbiorów Stacji Muzeum w Warszawie: Pozycja nr 1 - wagon pasażerski typ Cy nr 13001, nr inw. MUZ I 40, Pozycja nr 2 - wagon pasażerski typ BCi, nr inw. MUZ I 28. 2. Szczegółowy zakres usług będących przedmiotem niniejszego zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Miejsce wykonania przedmiotu zamówienia: STACJA MUZEUM ul. Towarowa 3 00-811 Warszawa 4. Mając na uwadze, iż zgodnie § 6 ust. 1 Wzoru umowy, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ, Zamawiający przewidział wynagrodzenie ryczałtowe za realizację przedmiotu umowy, zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej, zapoznał się z treścią niniejszego rozdziału w szczególności z Załącznikiem nr 1 do SWZ, a także zdobył na swoją odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia. 5. Zgodnie z postanowieniem § 2 ust. 8 wzoru umowy, Wykonawca jest obowiązany zawrzeć na własny koszt umowę lub kolejne umowy ubezpieczenia, ustanawiające ochronę ubezpieczeniową od dnia podpisania umowy do dnia zakończenia prac, w zakresie odpowiedzialności cywilnej (deliktowej oraz kontraktowej) Wykonawcy i wszystkich podwykonawców oraz dalszych podwykonawców w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem Umowy, z tytułu szkód, jakie mogą wyrządzić Zamawiającemu i osobom trzecim w związku z realizacją niniejszej Umowy. 6. Wymagany termin realizacji zamówienia: maksymalnie 8 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy, na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 132106-2026
Interne Kennung: STM-ZP.25.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001