210247-2025 - Wettbewerb
Belgien – Werbeschriften, Verkaufskataloge und Handbücher – Algemene realisatie gemeentemagazine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Algemene realisatie gemeentemagazine
Beschreibung: Het gemeentebestuur brengt tweemaandelijks een gemeentemagazine uit bestemd voor alle inwoners van het gemeentelijk grondgebied. Het gemeentelijk magazine omvat 2 onderdelen: 1. Infoleeuw = infomagazine In de eerste plaats informeren rond gemeentelijk beleid. Op de tweede plaats andere onderwerpen die hoofdzakelijk informatief van aard zijn. 2. BRUL = vrijetijdsmagazine Met allerhande artikelen rond het vrijetijdsaanbod van de gemeente. Dit magazine is naar inhoud informatief, d.w.z. dat het bijdragen en illustraties bevat die de inwoners van Sint-Pieters-Leeuw meer inzicht verschaffen in de diverse inspanningen en initiatieven van het gemeentebestuur. Van dit gemeentemagazine wordt verwacht dat het eigentijds en, zowel voor jong als oud, aantrekkelijk oogt en gemakkelijk leesbare bijdragen bevat met aangepaste illustraties. De opdracht omvat de ‘vormgeving, druk en bedeling’ van het magazine met als voorwerp het sluiten van een overeenkomst met een opdrachthouder die zal instaan voor: • het maken van foto’s door (een) professionele fotogra(a)f(en); • de illustraties; • de vormgeving; • het drukken en • het bedelen van het magazine.
Interne Kennung: PPP01P-1804/5138/2025-519
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22460000 Werbeschriften, Verkaufskataloge und Handbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-519_1