210324-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Router für Netzwerke – PdF/UPOL – Dodávka síťového hardware v rámci rozšíření služeb počítačové sítě PdF
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPdF/UPOL – Dodávka síťového hardware v rámci rozšíření služeb počítačové sítě PdF
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je dodávka síťového hardware v rámci rozšíření služeb počítačové sítě Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Součástí dodávky je: a) je dodávka optických a metalických aktivních prvků pro potřeby infrastrukturního zajištění výuky PdF UP Olomouc v rámci doktorských studijních programů. Jedná se o rozšíření stávající síťové infrastruktury o nové prvky a systémy, které navazují na stávající IT infrastrukturu a pokrývající nárůst počtu studentů doktorských studijních programů a změnu koncepce jejich přípravy, rozšířené o problematiku využití informačních technologií ve vzdělávání; b) veškeré optické i metalické propojovací kabely nutné pro zprovoznění dodaných optických a metalických aktivních prvků (netýká se tedy metalických a optických rozvodů v budově), ostatní instalační materiál, instalace a konfigurace aktivních prvků, propojení nového systému se stávajícím a integrace stávající technologie s nově dodávanými prvky, vč. zajištění základní konfigurace pro napojení do sítě Univerzity Palackého v Olomouci, tj. úplné, funkční a bezvadné provedení všech souvisejících instalačních prací, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení předmětu plnění a zajištění jeho provozuschopnosti. Nabízené technické řešení musí být plně kompatibilní s počítačovou sítí na Pedagogické fakultě Univerzitě Palackého v Olomouci, která je popsaná v příloze č. 4 zadávací dokumentace; c) úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní instalaci v souladu s ustanoveními zákona 185/2001 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů z místa plnění. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickou specifikací a závazným Zněním smlouvy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38621000 Lichtwellenleitergeräte, 45314300 Kabelinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPdF/UPOL – Dodávka síťového hardware v rámci rozšíření služeb počítačové sítě PdF