2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowe świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego Gajda – Med Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w okresie 12 miesięcy od daty podpisania umowy w zakresie żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego GAJDA - MED Sp. z o. o. zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie zasadami, ogólnymi i szczegółowymi oraz wymogami określonymi przez Instytut Żywności i Żywienia, SANEPID, Polski Związek Higieny i innymi obowiązującymi przepisami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 07/PN/ZP/2026
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten