2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bewakingsdiensten
Beschreibung: Deze opdracht voor diensten heeft als doel te voldoen aan de behoeften inzake bewaking voor het Galileegebouw te Brussel en voor 6 gebouwen in Vlaanderen en Wallonië.
Interne Kennung: 1FM-2024-06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1FM-2024-06 - PERCEEL 1
Beschreibung: Statische bewakingsdiensten en het fysieke onthaal voor het gebouw gelegen te Brussel en voor het gebouw van FOD VVVL gelegen te Luik.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 1FM-2024-06 - PERCEEL 2
Beschreibung: Mobiele bewakingsdiensten van het type interventie na alarm voor provinciales sites
Interne Kennung: 2