21043-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten – Krematorium Jihlavská 1, generální oprava technologie a zázemí
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKrematorium Jihlavská 1, generální oprava technologie a zázemí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy stávajícího objektu krematoria a generální oprava stávajících technologií (zejména spalovacích pecí) včetně dodávek potřebných materiálů. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne KennungKrematorium
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215300 Bauarbeiten für Krematorien, 42350000 Krematoriumsöfen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ možnost změny vybraného dodavatele v průběhu realizace plnění veřejné zakázky, a to v případě, že bude smlouva s vybraným dodavatelem z jakéhokoliv důvodu předčasně ukončena. Dojde-li k ukončení smluvního vztahu, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu na plnění veřejné zakázky s dalším dodavatelem v pořadí v zadávacím řízení za předpokladu, že s touto změnou bude nový dodavatel souhlasit. Dle rozhodnutí zadavatele s ohledem na aktuální stav plnění smlouvy nový dodavatel buď vstoupí do práv a povinností plynoucích ze smlouvy s vybraným dodavatelem, tj. nový dodavatel převezme práva a povinnosti ze smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem v plném rozsahu, s výjimkou případných nepodstatných změn závazku, nebo bude realizovat plnění ve zbývajícím rozsahu plnění v souladu se svou nabídkou podanou do zadávacího řízení, bude-li možné tento zbývající rozsah jednoznačně určit. V případě změny dodavatele může dojít ke změně osob, kterými dodavatel v zadávacím řízení prokazoval kvalifikaci, či jiných osob, avšak vždy tak, aby bylo zachováno naplnění požadavků na kvalifikaci stanovených v zadávacím řízení. V případě změny dodavatele zadavatel rozhodne, zda bude předmět plnění dokončen za cenu dosavadního dodavatele či za cenu, kterou ve své nabídce podané v zadávacím řízení podal účastník, který byl druhým (či dalším) v pořadí. V případě změny dodavatele na základě zde popsané výhrady změny závazku ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyzve zadavatel vždy dodavatele, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí za původním vybraným dodavatelem (počínaje tedy druhým v pořadí). Bude-li tento se změnou dodavatele souhlasit, zadavatel u něj ověří splnění podmínek účasti v zadávacím řízení stejně, jako to učinil u původního vybraného dodavatele. Splňuje-li takto vyzvaný dodavatel podmínky účasti v zadávacím řízení a bude-li souhlasit s uzavřením smlouvy, zadavatel přistoupí k uzavření smlouvy s tímto dodavatelem. Nebude-li takto vyzvaný dodavatel splňovat podmínky účasti nebo nebude-li souhlasit s tím, že s ním bude uzavřena smlouva na zbývající část plnění (či vstoupí do již existujícího závazku), zadavatel vyzve dalšího dodavatele v pořadí (na základě výsledku hodnocení nabídek). Zadavatel si dále ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje, že v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů po uzavření smlouvy je zadavatel oprávněn do existujícího závazku změnu na straně dodavatele promítnout a dále pokračovat ve smluvním vztahu, pokud: a) jsou zbývající dodavatelé schopni realizovat předmět plnění v plném rozsahu; a b) zbývající dodavatelé nadále splňují kritéria kvalifikace dle čl. 6 této zadávací dokumentace. V takovém případě se zbývající dodavatelé (téhož sdružení) zavazují uzavřít se zadavatelem bezodkladně dodatek, který bude uvedené záležitosti upravovat. V případě, že zbývající dodavatelé nebudou splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci nebo nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu s výjimkou dovolených změn závazků, může zadavatel uzavřít smlouvu s druhým či dalším účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení, a to dle pravidel určených v tomto odstavci. Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ možnost zúžení předmětu plnění o plnění (jedná se o části stavby, které jsou v projektové dokumentace označeny jako „S4 soubor“ – oprava navazujících stavebních částí – a „S5 soubor“ – provedení závěrečných úprav). Dodavatel ocení vyhrazené plnění jako součást celkové nabídkové ceny. Cena vyhrazeného plnění bude součástí celkové nabídkové ceny a bude tak zohledněna v rámci hodnocení nabídek (kritérium – celková nabídková cena). Bližší informace o vyhrazené změně předmětu plnění jsou uvedeny v příloze č. 1 (závazný návrh smlouvy) zadávací dokumentace.