210525-2026 - Wettbewerb
Polen – Plasmabeutel – Dostawa zestawów do redukcji biologicznych czynników chorobotwórczych w osoczu przeznaczonym do użytku klinicznego (FFP) otrzymywanym z krwi pełnej lub aferezy w systemie MIRASOL w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do redukcji biologicznych czynników chorobotwórczych w osoczu przeznaczonym do użytku klinicznego (FFP) otrzymywanym z krwi pełnej lub aferezy w systemie MIRASOL w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Beschreibung: Dostawa zestawów do redukcji biologicznych czynników chorobotwórczych w osoczu przeznaczonym do użytku klinicznego (FFP) otrzymywanym z krwi pełnej lub aferezy w systemie MIRASOL w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Interne Kennung: 04/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141614 Plasmabeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części w ilości do maksymalnie 50% wartości zamówienia podstawowego w trakcie trwania umowy lub przez okres dodatkowych 12 miesięcy od dnia zakończenia zamówienia podstawowego pod warunkiem poinformowania Wykonawcy w trakcie trwania umowy o woli skorzystania z opcji nie później niż przed zakończeniem pierwotnej umowy.