2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerkverbindingen Noorderlijk buitengebied
Beschreibung: Stichting Trivium wil alle locaties in Noord oost Groningen middels een E-VPN wolk gekoppeld hebben aan beide datacenters in de stad Groningen. Vanwege de geografische ligging en spreiding in de provincie Groningen, is het mogelijk voor veel partijen niet interessant om deze specifieke locaties aan te gaan sluiten. De Opdracht betreft het ontsluiten en aanleggen van glasvezelverbindingen voor 12 locaties in Noord Oost-Groningen. Op de datacenters willen we een koppeling tot de E-VPN wolk middels een 5Gbit verbinding o.b.v. een 10 Gbits interface zodat eventuele opschaling makkelijk gerealiseerd kan worden. De locaties willen we koppelen aan de E-VPN wolk middels een 500 Mbits of 1 Gbits verbinding middels een 1 Gbits interface. Dit kan per locatie verschillen. Voor de 12 locatie gezamenlijk bedragen de totale huidige kosten voor het gebruik van ethernet en glasvezel per maand circa 11.000 euro
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Netwerkverbindingen Noord oost Groningen
Beschreibung: Het ontsluiten en aanleggen van glasvezelverbindingen voor 12 locaties in Noord Oost-Groningen. Voor de 12 locatie gezamenlijk bedragen de totale huidige kosten voor het gebruik van ethernet en glasvezel per maand circa 11.000 euro
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële contractperiode van 5 jaren met de optie tot verlenging.
210527-2025 - Resultaat
Nederland – Glasvezelverbindingen – Netwerkverbindingen Noorderlijk buitengebied
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32561000 Glasvezelverbindingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: