2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o roku produkcji 2024 lub 2025”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego roku produkcji 2024 lub 2025. Musi być fabrycznie nowe - wyprodukowane w 2024 lub 2025 roku musi być nieużytkowane musi odpowiadać wymienionym w OPZ parametrom techniczno-eksploatacyjnym: • pojemność skokowa min. 4300 - 4450 cm³ • 4 cylindrowy silnik turbodoładowany • moc homologowana (znamionowa) min. 140 KM (103kW), • spełniający normę emisji spalin: min STAGE V musi posiadać wymienione w OPZ wyposażenie musi spełniać normę emisji spalin ciągnika odpowiadającą aktualnym przepisom RP musi posiadać świadectwo homologacji. muszi spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o Prawo o Ruchu Drogowym. Ciągnik należy dostarczyć we własnym zakresie i na swój koszt do Bazy Materiałowej w Nowej Dębie zgodnie z OPZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: PZDW/WZP/243/WA/18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego roku produkcji 2024 lub 2025. Musi być fabrycznie nowe - wyprodukowane w 2024 lub 2025 roku musi być nieużytkowane musi odpowiadać wymienionym w OPZ parametrom techniczno-eksploatacyjnym: • pojemność skokowa min. 4300 - 4450 cm³ • 4 cylindrowy silnik turbodoładowany • moc homologowana (znamionowa) min. 140 KM (103kW), • spełniający normę emisji spalin: min STAGE V musi posiadać wymienione w OPZ wyposażenie musi spełniać normę emisji spalin ciągnika odpowiadającą aktualnym przepisom RP musi posiadać świadectwo homologacji. musi spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o Prawo o Ruchu Drogowym. Ciągnik należy dostarczyć we własnym zakresie i na swój koszt do Bazy Materiałowej w Nowej Dębie zgodnie z OPZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge, 16310000 Mäher