See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż urządzeń związanych z integracją transportu w Projekcie 'Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej (...)"
Beschreibung: Dostawa i montaż urządzeń związanych z integracją transportu w projekcie „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351”, tzn. 44 szt. automatów biletowych stacjonarnych - dostawa, montaż na terenie gmin: Miasto Szczecin, Miasto Stargard, Stargard, Goleniów, Gryfino, Kobylanka, Police oraz ich integracja z istniejącym systemem sprzedaży biletów i systemem finansowo-księgowym, będącym w posiadaniu Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.
Interne Kennung: SSOM.SKM.403.4.MK.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dostawa, montaż i integracja z istniejącym systemem sprzedaży biletów oraz systemem finansowo-księgowym ZDiTM Szczecin - 44 szt. biletomatów, których minimalne parametry techniczne zostały określone w OPZ, stanowiącym zał. nr 6 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia, gwarancji i serwisowania biletomatów stacjonarnych oraz dostarczonego oprogramowania 1. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostarczenie, zainstalowanie i uruchomienie wszystkich urządzeń i oprogramowania objętego umową. 2. Wykonawca uzgodni z ZDiTM Szczecin podłączenie urządzeń do Systemu ZDiTM na zasadzie dodania kolejnych kart SIM dostarczonych przez Zamawiającego do istniejącego APN. 3. Wykonawca zobowiązuje się do comiesięcznego przekazywania raportu informującego o stanie realizacji prac związanych z realizacją przedmiotu zamówienia. 4. Łączny termin obsługi gwarancyjnej ustala się na minimum 24 m-ce lub okres gwarancji zgodny z Ofertą (kryteria pozacenowe) od momentu podpisania końcowego protokołu odbioru przedmiotu zamówienia po zrealizowaniu dostaw, montażu i uruchomienia wszystkich elementów zamówienia. 5. Zapewnienie poziomu świadczeń usług w zakresie objętych Umową określonego w poniższy sposób: 5.1. Czas pracy serwisantów w terminie 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00-19:00, 5.2. Zapewnienie kontaktu mailowego oraz telefonicznego (do uzgodnienia po podpisaniu umowy) z Wykonawcą – serwisem, 5.3. Wykonanie czynności serwisowych, usunięcia awarii/usterki w miejscu zainstalowania Automatów poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych podzespołów bądź wymianę urządzenia w czasie nie przekraczającym 12 godzin w dni robocze oraz 24 godzin w pozostałe dni tygodnia, 5.4. Możliwość dokonania zmian interfejsu urządzeń po każdej zmianie przez Zamawiającego w terminie 14 dni od otrzymania niezbędnych informacji, 5.5. Zabezpieczenie aktualności oprogramowania i zabezpieczeń terminali płatniczych w całym okresie gwarancji, 5.6. Przeszkolenie pracowników ZDiTM Szczecin dokonujących podstawowych i wstępnych czynności serwisowych, 5.7. Przekazanie jasnej i czytelnej instrukcji obsługi dla pasażerów wraz ze slajdami i filmem instruktarzowym, 5.8. Przestrzeganie przez Wykonawcę postanowień RODO (na podstawie odrębnej umowy). Oprogramowanie centrum obsługi i monitorowania systemu biletomatów stacjonarnych 1. Wykonawca dostarczy z urządzeniami oprogramowanie wraz ze stanowiskiem komputerowym umożliwiające: 1.1. definiowanie taryf, 1.2. definiowanie formy graficznej sprzedawanych biletów, 1.3. definiowanie maski i tła ekranów informacyjnych, 1.4. definiowanie parametrów pracy oświetlenia i podświetlenia rynienki w biletomatach, 1.5. przejmowanie z pamięci biletomatów danych o przeprowadzonych transakcjach, rozliczenia (wpłaconych i wydanych) środków płatniczych, dostępu do biletomatów służb serwisowych oraz danych o stanie technicznym podstawowych podzespołów biletomatów. 2. Wykonawca dostarczy z urządzeniami oprogramowanie umożliwiające zdalne monitorowanie pracy wszystkich biletomatów (dostęp do wszystkich biletomatów pracujących oraz możliwość równoległego zarządzania pracującymi urządzeniami): 2.1. podgląd stanu wybranego urządzenia: konfiguracji stanu podzespołów, itp., 2.2. możliwość zdalnego zarządzania urządzeniami (tzn. zmiany konfiguracji urządzenia, wgrywanie poprawek i aktualizacji, zmiany NIP, VAT, wykonywanie funkcji testujących, blokowanie urządzenia, restart urządzenia, możliwość zmiany interfejsu dla użytkownika, synchronizacja daty i godziny, zmiana czasu na letni/zimowy, itp.); możliwość sterowania urządzeniami za pomocą poleceń grupowych lub pojedynczych, 2.3. odbieranie sygnałów alarmowych zgłaszanych przez urządzenia wraz z możliwością podłączenia do zewnętrznej firmy ochroniarskiej, 2.4. ściąganie na bieżąco wszystkich detalicznych informacji o każdej transakcji w celu rozpatrywania ewentualnych reklamacji, 2.5. informacje są wyświetlane w sposób czytelny. Istnieje możliwość wysyłania powiadomień w postaci SMS-ów na wybrany nr tel. komórkowego.