210693-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji oprogramowania MS Exchange Server 2019 Standard lub równoważnego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji oprogramowania MS Exchange Server 2019 Standard lub równoważnego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. licencji oprogramowania MS Exchange 2019 Standard lub równoważnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa).
Vorherige Bekanntmachung164117-2025
Interne KennungZZOSE.2610.2.2025.86.MPU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001