See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk. Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2) zapewnienie wyposażenia PSZOK w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kamieńsk i zagospodarowanie zebranych w PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z TERENU GMINY KAMIEŃSK