210768-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych i testów z podziałem na 23 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych i testów z podziałem na 23 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych i testów z podziałem na 23 części. Zamówienie zostało podzielone na 23 części. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy z zestawieniem parametrów wymaganych; 3) załącznik nr 4 – projekt umowy (wraz z załącznikami); 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 3. Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej przed złożeniem oferty. 5. Zamawiający nie wymaga wpłaty wadium. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Interne Kennung: 8/PN/2026/MW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33171100 Anästhesieinstrumente, 33141200 Katheter, 18424300 Einweghandschuhe, 33169400 Chirurgische Sets, 33770000 Hygienepapier, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33162200 OP-Instrumente, 33157100 Sauerstoffatemgeräte, 33157110 Sauerstoffmasken, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33124131 Reagenzstreifen, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 31711140 Elektroden
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 1: Okulistyczne testy paskowe
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1)załącznik nr 1 – formularz oferty; 2)załącznik nr 2 – formularz asortymentowo-cenowy stanowiący jednocześnie opis przedmiotu zamówienia; 3)załącznik nr 4 – projekt umowy. 2. Wszystkie wymagania określone w SWZ i dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Zamawiający żąda, by wykonawca złożył wraz z ofertą następujące, przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie, iż oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w SWZ (w szczególności w opisie przedmiotu zamówienia): Dla wyrobów medycznych: 1) aktualny dokument potwierdzający dopuszczenie do obrotu i do używania jako wyrób medyczny spełniający wymagania w rozumieniu Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. 2024 r. poz. 1620) oraz zgodność z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 w sprawie Wyrobów Medycznych (MDR) / (UE) 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych in vitro, posiadający oznaczenie wyrobu znakiem CE - tzn: deklaracja zgodności i/lub certyfikat zgodności wystawiony przez producenta lub upoważnionego/autoryzowanego przedstawiciela potwierdzająca(y), iż wyrób jest zgodny z wymaganiami zasadniczymi; 2) certyfikat jednostki notyfikowanej (identyfikujący producenta i typ wyrobu), jeżeli ocena była przeprowadzona z udziałem jednostki notyfikowanej (jeżeli wymagana była ocena jednostki notyfikowanej). Dla produktów biobójczych: 3) pozwolenie Ministra Zdrowia lub Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na obrót produktem biobójczym zgodnie z przepisami ustawy z dnia 09.10.2015 r. o produktach biobójczych; Dla wszystkich części zamówienia: 4) materiały informacyjne (prospekt, katalog, karta, formularz danych, część instrukcji obsługi/opis producenta, oświadczenia i informacje lub inne materiały określające przedmiot zamówienia i jego parametry, itp.), potwierdzające wymagania zawarte w zał. nr 2. 5) oświadczenie Wykonawcy, potwierdzające, że oferowany przedmiot zamówienia spełnia wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego, oraz, że jest dopuszczony do obrotu i użytkowania jako wyrób medyczny na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z przepisami prawa- według wzoru stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ. 2.Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeśli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. Wykonawca może uzupełnić przedmiotowe środki dowodowe, ale tylko na wezwanie Zamawiającego.
Interne Kennung: Część nr 1: Okulistyczne testy paskowe
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 2: Prześcieradło włókninowe
Interne Kennung: Część nr 2: Prześcieradło włókninowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 3: Zestawy infuzyjne do pompy Medima
Interne Kennung: Część nr 3: Zestawy infuzyjne do pompy Medima
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 4: Podkład higieniczny
Interne Kennung: Część nr 4: Podkład higieniczny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 5: Pojemniki z formaliną
Interne Kennung: Część nr 5: Pojemniki z formaliną
Haupteinstufung (cpv): 33169400 Chirurgische Sets
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 6: Asortyment do EKG i USG
Interne Kennung: Część nr 6: Asortyment do EKG i USG
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 7: Maski tlenowe, cewnik do podawania tlenu przez nos
Interne Kennung: Część nr 7: Maski tlenowe, cewnik do podawania tlenu przez nos
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157100 Sauerstoffatemgeräte, 33157110 Sauerstoffmasken, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 8: Ostrza chirurgiczne
Interne Kennung: Część nr 8: Ostrza chirurgiczne
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141411 Skalpelle und Klingen
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 9: Rękawiczki diagnostyczne
Interne Kennung: Część nr 9: Rękawiczki diagnostyczne
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 10: Testy ureazowe
Interne Kennung: Część nr 10: Testy ureazowe
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 11: Zestaw do znieczuleń PP
Interne Kennung: Część nr 11: Zestaw do znieczuleń PP
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 12: Igły do portów naczyniowych
Interne Kennung: Część nr 12: Igły do portów naczyniowych
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 13: Testy diagnostyczne
Interne Kennung: Część nr 13: Testy diagnostyczne
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 14: Podkład na stół operacyjny
Interne Kennung: Część nr 14: Podkład na stół operacyjny
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 15: Fartuch włókninowy
Interne Kennung: Część nr 15: Fartuch włókninowy
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 16: Ostrza do biopsji skórnych
Interne Kennung: Część nr 16: Ostrza do biopsji skórnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 17: Zestawy i wyroby medyczne jednorazowe używane na Bloku Operacyjnym
Interne Kennung: Część nr 17: Zestawy i wyroby medyczne jednorazowe używane na Bloku Operacyjnym
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 18: Zestawy używane na Bloku Operacyjnym
Interne Kennung: Część nr 18: Zestawy używane na Bloku Operacyjnym
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 19: Zestawy do operacji stawu biodrowego
Interne Kennung: Część nr 19: Zestawy do operacji stawu biodrowego
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 20: Igły i strzykawki
Interne Kennung: Część nr 20: Igły i strzykawki
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 21: Sterylne szczotki, opaski uciskowe
Interne Kennung: Część nr 21: Sterylne szczotki, opaski uciskowe
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 22: Cewniki Foleya, worki do zbiórki moczu, wieszaki do worków na mocz
Interne Kennung: Część nr 22: Cewniki Foleya, worki do zbiórki moczu, wieszaki do worków na mocz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 23: Akcesoria do diatermii
Interne Kennung: Część nr 23: Akcesoria do diatermii
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 31711140 Elektroden