2. Verfahren
Verfahren
Titel: Straatmeubilair
Beschreibung: Gemeente Nijkerk oriënteert zich op de markt voor de integrale levering en dienstverlening rondom straatmeubilair en verkeersinfrastructuur. In het kader van deze marktconsultatie willen wij graag peilen of er bij marktpartijen interesse en capaciteit bestaat om het onderstaande pakket als één totaaloplossing aan te bieden. -
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928000 Straßenmobiliar
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar, 34992200 Verkehrsschilder, 34992300 Straßenschilder
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Nijkerk oriënteert zich op de markt voor de integrale levering en dienstverlening rondom straatmeubilair en verkeersinfrastructuur. In het kader van deze marktconsultatie willen wij graag peilen of er bij marktpartijen interesse en capaciteit bestaat om het onderstaande pakket als één totaaloplossing aan te bieden.
Interne Kennung: 1