210775-2026 - Wettbewerb
Belgien – Verteileranlage – Raamovereenkomst voor beveiligde medicatieverdeling
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor beveiligde medicatieverdeling
BeschreibungDe opdracht betreft de gespreide levering, plaatsing, indienststelling, opleidingen en onderhoud van geautomatiseerde medicatiekasten en -karren gedurende de looptijd van de raamovereenkomst met 3 mogelijke beveiligingsniveaus: - Toegang tot enkel de benodigde hoeveelheid van één geneesmiddel, gebruikt voor bv. hoog-risico medicatie (niveau 1); - Toegang tot enkel de benodigde medicatie (niveau 2); - Toegang tot slechts één locatie/lade, met daarin verschillende soorten medicaties, waaronder de benodigde (niveau 3). De aangeboden oplossingen moeten voor alle percelen: - Veilig zijn volgens NIS2-richtlijnen, - Integreerbaar zijn met de bestaande ICT-infrastructuur: o Zorgi Pharma (voor bv. facturatie naar patiënt & bevoorrading, bij voorkeur bi-directionele communicatie) o Active directory (voor bv. badgecontrole) o Oazis (voor bv. ophalen ADT) o KWS van NexuzHealth (voor bv. EMV) - Beheersbaar zijn op afstand met gedetailleerde logging en rapportage, - Voorzien zijn van toegangscontrole en monitoring op gebruikers- en medicatieniveau, - Alle nodige koppelingen bevatten waaronder de koppeling met medicatiefrigo’s en modulaire kasten. De voorgestelde oplossingen dienen voor alle percelen voldoende garanties te bieden qua flexibiliteit, modulariteit en openheid zodat deze kunnen groeien afhankelijk van toekomstige noden.
Interne KennungPPP0OG-267/6030/IB-2026-001
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213400 Verteileranlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelElektronisch beveiligde medicatiekasten
BeschreibungGedurende de looptijd van de raamovereenkomst zal voor de diensten spoed (nieuwbouw), intensieve zorgen, recovery en het inwendig en geriatrisch dagziekenhuis vanuit de elektronisch beveiligde medicatiekasten alle benodigde medicatie worden genomen. De noodkast op apotheek zal enkel dienen ter aanvulling van ontbrekende medicatie, ten gevolge van gewijzigde medicatievoorschriften of om de eerste noden van nieuwe patiënten af te dekken tot aan de eerstvolgende levering vanuit de apotheek. Deze medicatiekasten dienen een combinatie van de 3 beveiligingsniveaus te hebben. Onder dit perceel vallen ook koelkastsloten en modulaire kast sloten.
Interne KennungIB-2026-001_1
LosLOT-0002
TitelElektronisch hoog beveiligde minikasten voor verdoving
BeschreibungOp de verpleegafdelingen zullen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst elektronisch hoog beveiligde minikasten voor verdovende middelen met beveiligingsniveau 1 aangekocht worden.
Interne KennungIB-2026-001_2
LosLOT-0003
TitelElektronisch beveiligde medicatiekarren voor anesthesie medicatie
BeschreibungVoor diensten waar gewerkt wordt met sedatie (bv. operatiezalen, HADZ en coloscopie) zullen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst elektronisch beveiligde verrijdbare medicatiekarren voor o.a. anesthesie medicatie met beveiligingsniveau 3 aangekocht worden. Bij voorkeur kunnen we zelf het toegangsbeheer bepalen (anesthesisten versus verpleging) en is er communicatie mogelijk met de medicatiekast op recovery (perceel 1) voor de herbevoorrading.
Interne KennungIB-2026-001_3