2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONKURS OFERT na udzielenie świadczeń zdrowotnych - świadczenia udzielane przez ratowników medycznych oraz ratowników medycznych kierujących pojazdami uprzywilejowanymi
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest udzielenie zamówienia na: udzielanie świadczeń zdrowotnych w ramach umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych realizowanych przez: 1) Ratowników medycznych – w zespołach wyjazdowych ratownictwa medycznego, transportowych, 2) Ratowników medycznych - z uprawnieniami do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi w zespołach wyjazdowych ratownictwa medycznego, transportowych, z miejscem stacjonowania: - zespołów ratownictwa medycznego – Stalowa Wola, Zaklików, Tarnobrzeg, Gorzyce, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Dębica - zespołu transportu medycznego – Tarnobrzeg
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w ramach umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia 1. Udzielanie świadczeń zdrowotnych służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia, w razie wypadku, urazu, porodu, nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia powodujących zagrożenie życia, a także w razie wszelkich innych zachorowań – w zakresie wynikającym z posiadania zawodu medycznego, kwalifikacji nabytych w drodze kształcenia podyplomowego oraz posiadanych uprawnień, polegające na: 1) wykonywaniu zadań ratownika medycznego w zespołach ratownictwa medycznego „S” i „P”, „T”, 2) wykonywaniu zadań ratownika medycznego kierującego pojazdem zespołu ratownictwa medycznego „S”, „P”, „T”, 3) pozostawaniu w gotowości do udzielania świadczeń w razie wystąpienia nadzwyczajnych zagrożeń bądź potrzeb wynikających z bieżących zadań Udzielającego Zamówienia. 2. Miejsca stacjonowania zespołów ratownictwa medycznego: a) Stalowa Wola, Zaklików, Tarnobrzeg, Gorzyce, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Dębica (zespoły podstawowe); b) Stalowa Wola, Dębica –zespoły specjalistyczne; 3. Miejsce stacjonowania zespołu transportu medycznego – Tarnobrzeg. 4. Termin rozpoczęcia udzielania świadczeń zdrowotnych: 01 marca 2026 roku od godz.07:00.