2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka lineárního multienergetického urychlovače vč. pozáručního servisu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je právní závazek vybraného dodavatele řádně a včas provést dodávku, instalaci a uvedení do provozu požadovaného lineárního urychlovače a následného pozáručního servisu po dobu 8 let (tj. 96 měsíců) ode dne uplynutí záruky (záruka 2 roky, tj. 24 měsíců).
Interne Kennung: čj.: 1/VZ/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31643100 Linearbeschleuniger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten, 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001