See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 (z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) oraz 19 12 04 pochodzących z ZUOK w Starym Lubiejewie
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 12 (z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) oraz 19 12 04 (tworzywa sztuczne i guma) pochodzących z ZUOK w Starym Lubiejewie
Vorherige Bekanntmachung: 755326-2025
Interne Kennung: ZIN.260.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 wytworzone w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Starym Lubiejewie ul. Łomżyńska 11, 07-300 Ostrów Mazowiecka w ilości do 13 000 Mg w trakcie trwania umowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 wytworzone w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Starym Lubiejewie ul. Łomżyńska 11, 07-300 Ostrów Mazowiecka w ilości do 13 000 Mg w trakcie trwania umowy. Odpady będące przedmiotem zamówienia o kodzie 19 12 12 –Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) inne niż wymienione w 19 12 11 wydzielone z mechanicznej obróbki zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 po wysortowaniu frakcji materiałowych nadających się do recyklingu i ponownego użycia tj. metalu, szkła, papieru, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych. Są to odpady o znikomej zawartości surowców wtórnych
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 wytworzone w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Starym Lubiejewie ul. Łomżyńska 11, 07-300 Ostrów Mazowiecka w ilości do 800 Mg w trakcie trwania umowy.
Beschreibung: Odpady będące przedmiotem zamówienia o kodzie 19 12 12 –Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) inne niż wymienione w 19 12 11 będą wydzielone z procesu przetwarzania poza instalacją odpadów wielkogabarytowych 20 03 07 rozdrobnionych o znikomej zawartości surowców wtórnych
Los: LOT-0003
Titel: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 04 – odpady z tworzyw sztucznych i guma wytworzone w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Starym Lubiejewie ul. Łomżyńska 11, 07-300 Ostrów Mazowiecka w ilości do 300 Mg w trakcie trwania umowy.
Beschreibung: Odpady będące przedmiotem zamówienia o kodzie 19 12 04 – tworzywa sztuczne i guma będą wydzielone z procesu przetwarzania poza instalacją odpadów wielkogabarytowych 20 03 07 rozdrobnionych o znikomej zawartości surowców wtórnych oraz z mechanicznej obróbki odpadów zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 na linii sortowniczej po wysortowaniu frakcji materiałowych nadających się do recyklingu i ponownego użycia tj. metalu, szkła, papieru, tworzyw sztucznych i opakowań wielomateriałowych