See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadania realizowane w ramach projektu: Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadań mających na celu poprawę stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz gatunków roślin, występujących na obszarze Natura 2000 Małe Pieniny PLH1200025, leżących na gruntach zarządzanych przez Lasy Państwowe w ramach projektu pn. „Razem dla natury ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo (OPL2)”.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten, 77211400 Fällen von Bäumen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 90721100 Landschaftsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizacja zadań ochronnych określonych w PZO dla obszaru Natura 2000 Małe Pieniny PLH120025 w ramach projektu pn.: „Razem dla natury- ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo (OPL2)” na terenie Nadleśnictwa Krościenko w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadań mających na celu poprawę stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz gatunków roślin, występujących na obszarze Natura 2000 Małe Pieniny PLH1200025, leżących na gruntach zarządzanych przez Lasy Państwowe w ramach projektu pn. „Razem dla natury ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo (OPL2)”
Interne Kennung: SA.270.32.2025