See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Radzymin, w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Radzymin, w podziale na części: Część I - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Radzymin oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Cześć II - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących ze sprzątania gminy i opróżniania koszy ulicznych, budynków administracyjnych, targowiska oraz z likwidacji nielegalnych wysypisk śmieci z terenu gminy Radzymin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki: 1.1 – część I i 1.2 – część II, do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11wrzesnia 2019 r. - Prawo zamówień publicznych 324186-2025 Wstępne ogłoszenie informacyjne mające na celu skrócenie terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Radzymin oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Radzymin, w podziale na części: Część I - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Radzymin oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Cześć II - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących ze sprzątania gminy i opróżniania koszy ulicznych, budynków administracyjnych, targowiska oraz z likwidacji nielegalnych wysypisk śmieci z terenu gminy Radzymin.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Radzymin, w podziale na części: Cześć II - Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących ze sprzątania gminy i opróżniania koszy ulicznych, budynków administracyjnych, targowiska oraz z likwidacji nielegalnych wysypisk śmieci z terenu gminy Radzymin.