2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van koude dranken voor lokaal bestuur Zwevegem 2026-2030
Beschreibung: Deze raamovereenkomst omvat de levering van koude dranken voor zowel Erfgoedsite Transfo, Gemeente als OCMW Zwevegem vanaf 1 april 2026 tot en met 31 maart 2030. Het lokaal bestuur wenst binnen deze raamovereenkomst kwalitatieve (niet-)alcoholische dranken aan te kopen, op afroep. In de inventaris zijn de artikelen opgenomen die courant besteld werden tijdens periode 2022-2025. Deze lijst is niet limitatief. Er zal ook nog uit de rest van het assortiment van de leverancier afgenomen worden. De bestellingen worden wel voornamelijk afgeroepen aan de hand van de inventarislijst en het assortiment van de leverancier. Leveringsplaatsen: De goederen dienen geleverd te worden op verschillende gemeentelijke locaties. De leveringsadressen- en plaatsen kunnen wijzigen gedurende de looptijd van het contract. Op het moment van publicatie van de opdracht is dit de lijst van leveradressen: Gemeente Zwevegem: Theaterzaal, Otegemstraat 18, 8550 Zwevegem Algemeen Technische Dienst, Blokellestraat 157, 8550 Zwevegem Sportpunt, Bekaertstraat 4, 8550 Zwevegem Gemeentepunt, Blokkestraat 29, 8550 Zwevegem OC De Brug, Otegemstraat 238, 8550 Zwevegem Bibliotheek, Bekaertstraat 13, 8550 Zwevegem Huis van het Kind, Theofiel Toyeplein 9, 8550 Zwevegem Zaal Volt, Transfostraat 34, 8550 Zwevegem (toegang Transfosite via inrit net voor Blokellestraat 113B) OCMW Zwevegem: Woonzorgcentrum Sint-Amand keuken, Sint-Amandstraat, 8550 Zwevegem (toegang leveranciers via inrit tegenover Sint-Amandstraat 4) Woonzorgcentrum Sint-Amand cafetaria, Otegemstraat 75, 8550 Zwevegem Woonzorgcentrum Sint-Amand animatiedienst, Otegemstraat 75, 8550 Zwevegem Transfo Zwevegem (Autonoom gemeentebedrijf): Transfo fuifzaal (gelijkvloers), Transfostraat 36, 8550 Zwevegem (toegang Transfosite via inrit net voor Blokellestraat 113B) Transfo machinezaal & pompenzaal (1e verdiep, toegankelijk via lift), Transfostraat 34, 8550 Zwevegem (toegang Transfosite via inrit net voor Blokellestraat 113B)
Interne Kennung: PPP01K-1337/6043/ANK2026042
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: (Alcoholvrije) bieren, frisdranken, fruitsappen, waters en sterke dranken
Beschreibung: (Alcoholvrije) bieren, frisdranken, fruitsappen, waters en sterke dranken
Interne Kennung: ANK2026042_P01_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15911000 Alkoholische Getränke, 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15981000 Mineralwasser, 15910000 Destillierte alkoholische Getränke, 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15982000 Erfrischungsgetränke
Los: LOT-0002
Titel: (Alcoholvrije) wijnen
Beschreibung: (Alcoholvrije) wijnen
Interne Kennung: ANK2026042_P02_2