2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń informatycznych do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach w ramach projektu pn.: „W pogoni za technologią - nowoczesne kształcenie zawodowe odpowiedzią na przyszłe potrzeby”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń informatycznych do pracowni Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach w ramach projektu pn.: „W pogoni za technologią - nowoczesne kształcenie zawodowe odpowiedzią na przyszłe potrzeby”, w postaci: komputerów stacjonarnych i przenośnych (laptopów), oprogramowań, akcesoriów komputerowych, urządzeń multimedialnych oraz urządzeń sieciowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1: Urządzenia multimedialne, akcesoria komputerowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6.1 do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu Część 2: Urządzenia sieciowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6.2 do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych i informuje, że jeden wykonawca może składać oferty w odniesieniu do wszystkich części, tj. trzech (2). Informacje dodatkowe: Opis Oferowanego Sprzętu należy złożyć przy ofercie, zgodnie ze wzorem, stanowiącym Załącznik nr 6.1 i/lub 6.2 do SWZ (czyli w dacie składania ofert), gdyż skonkretyzowanie w nim świadczenia, które zostanie spełnione w razie wyboru oferty jako najkorzystniejszej, składa się na treść oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 841429-2025
Interne Kennung: ZP/911/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 32420000 Netzausrüstung, 32322000 Multimediaausrüstung, 31710000 Elektronische Ausstattung, 30231320 Tastbildschirme, 30231300 Bildschirme, 32342100 Kopfhörer, 30232110 Laserdrucker, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1: Urządzenia multimedialne, akcesoria komputerowe
Beschreibung: Część 1: Urządzenia multimedialne, akcesoria komputerowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6.1 do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32342100 Kopfhörer, 30231320 Tastbildschirme, 30232110 Laserdrucker, 31710000 Elektronische Ausstattung
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: Urządzenia sieciowe
Beschreibung: Część 2: Urządzenia sieciowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6.2 do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server, 48822000 Computerserver