2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdienstverlening gemeente Renkum
Beschreibung: Het doel van deze Europese aanbesteding is te komen tot een dienstverleningsovereenkomst met één Opdrachtnemer voor de verlening en uitvoering van de in deze aanbesteding gevraagde accountant-diensten omdat de bestaande overeenkomst eindigt per 30-09-2025, na afronding van de accountantscontrole over boekjaar 2024. De verwachte omvang van de opdracht bedraagt op jaarbasis circa € 100.000. Daarbij is uitgegaan van de huidige omvang van het aantal SiSa-regelingen (circa 30 regelingen). De AD kan op voorhand geen enkele garantie geven voor het aantal te verstrekken Opdrachten en de te verwachten omzet. Aan de afgegeven cijfers kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2025-002608
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is te komen tot een dienstverleningsovereenkomst met één Opdrachtnemer voor de verlening en uitvoering van de in deze aanbesteding gevraagde accountant-diensten omdat de bestaande overeenkomst eindigt per 30-09-2025, na afronding van de accountantscontrole over boekjaar 2024. De verwachte omvang van de opdracht bedraagt op jaarbasis circa € 100.000. Daarbij is uitgegaan van de huidige omvang van het aantal SiSa-regelingen (circa 30 regelingen). De AD kan op voorhand geen enkele garantie geven voor het aantal te verstrekken Opdrachten en de te verwachten omzet. Aan de afgegeven cijfers kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijving verlengingen.