2111-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Utrzymanie zieleni oraz terenów miejskich w Wągrowcu w 2025 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie zieleni oraz terenów miejskich w Wągrowcu w 2025 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie zieleni urządzonej oraz terenów miejskich w Wągrowcu, w okresie od 01 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany okresu realizacji przedmiotu zamówienia, co ustalone zostanie między stronami w trakcie negocjacji. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: A. Kompleksowe utrzymanie zieleni urządzonej (m.in. utrzymywanie ścieżek, utrzymywanie trawników, pielęgnacja drzew i krzewów, utrzymywanie w należytym stanie ławek parkowych, koszy na odpady,): - utrzymanie grobów wojennych, pomników, tablic pamiątkowych (m.in. przygotowanie do obchodów rocznicowych, utrzymanie czystości) - utrzymanie zieleni na rondach (przycinanie, formowanie, pielenie) - utrzymanie zieleni na parkingach (utrzymanie trawników, pielęgnacja drzew i krzewów) - utrzymanie zieleni przydrożnej (przycinanie, pielenie) - koszenie trawy i zbieranie zanieczyszczeń - kwietniki sezonowe - rynek (prace pielęgnacyjne na rynku) - nasadzenia roślin wieloletnich B. Utrzymanie terenów miejskich: - zimowe utrzymanie ciągów pieszo-rowerowych - odchwaszczanie pasów drogowych - sprzątanie terenów publicznych C. Flagowanie miasta WYKONAWCA zobowiązany jest do: 1) współpracy z ZAMAWIAJĄCYM; 2) zapewnienia bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa osób trzecich oraz ponoszenia odpowiedzialności materialnej za szkody wynikłe w związku z wykonywanymi pracami, wchodzącymi w zakres niniejszej umowy; 3) przestrzegania przepisów bhp i ppoż.; 4) zapewnienia sprzętu spełniającego wymogi i normy techniczne niezbędne do wykonania prac objętych niniejsza umową; 5) wykonania prac objętych niniejszą umową zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą i doświadczeniem, należytą starannością, przy zachowaniu obowiązujących przepisów prawa, norm i standardów, oraz na warunkach określonych w niniejszej umowie; 6) właściwego postępowania z odpadami zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach oraz ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wraz z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa miejscowego; 7) ponoszenia odpowiedzialności cywilnej za szkody wynikłe ze złego wykonawstwa i zabezpieczenia robót; 8) ponoszenia kosztów poboru wody oraz unieszkodliwiania odpadów powstałych przy realizacji umowy; 9) wykonywania prac zawartych w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungSZ.271.22.2024
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1