2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonania nasadzenia zastępczego w zamian za usunięte drzewa w Krakowie i Lublińcu
Beschreibung: Usługa wykonania nasadzenia zastępczego lipy drobnolistnej do wydanych decyzji o wycince drzew na nieruchomościach należących do AMW OR Kraków w tym 18 sztuk drzew w Lublińcu i 1 sztuka w Krakowie.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: BP-DZP.2610.35.2026