See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking zuiver steenpuin, inerten en niet-verontreinigde grond met stenen
Beschreibung: Dit bestek omvat de opdracht voor de verwerking van zuiver steenpuin, inerten en grond met stenen. Het zuiver steenpuin en de inerten werd ingezameld in containers op de 6 recyclageparken van IVAGO. De fractie niet verontreinigde grond en stenen is hoofdzakelijk afkomstig van grondwerken uitgevoerd door de Stadsdiensten. Het transport van de containers naar de verwerker maakt gaan deel uit van de opdracht, dit gebeurt door IVAGO en de Stadsdiensten zelf. Gips & gipsplaten en cellenbeton maken geen deel uit van deze opdracht. De samenwerking wordt aangegaan voor een periode van 4 jaar. De opdracht neemt een aanvang op 1/07/2026. IVAGO moet zijn afvalstromen vlot kunnen afzetten bij de verwerker elke weekdag tussen 6.00u en 17.00u (op zaterdag tot 12.00u). De opdrachthouder verzekert de continuïteit om puin en aanverwanten te kunnen afzetten, met andere woorden hij zorgt voor een gelijkaardige oplossing wanneer de verwerkingsinstallatie of overslaglocatie niet beschikbaar is bijvoorbeeld om vakantieperiodes te overbruggen. Het gaat om de volgende hoeveelheden: - Steenpuin: 3.600 ton / jaar - Inerten: 800 ton / jaar - Niet-verontreinigde grond met stenen: 10.000 ton / jaar De aangeleverde afvalstoffen dienen zo milieuvriendelijk als mogelijk, verwerkt te worden. Hergebruik en recyclage genieten hierbij de voorkeur, waarbij de wettelijke bepalingen moeten worden nageleefd.
Interne Kennung: PPP0WP-304/6127/26.022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26.022_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen