See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kabli elektroenergetycznych SN w podziale na 17 Zadań/Części dla potrzeb PGE Dystrybucja S.A. w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są kable SN z żyłą roboczą aluminiową o izolacji z polietylenu sieciowanego i powłoce z polietylenu termoplastycznego z żyłą powrotną miedzianą koncentryczną uszczelnioną wzdłużnie i promieniowo
Vorherige Bekanntmachung: 758605-2025
Interne Kennung: POST/DYS/OL/GZ/03887/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321220 Mittelspannungskabel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Oddział Białystok - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Beschreibung: Oddział Białystok - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 1
Menge: 806,15 Kilometer
Los: LOT-0020
Titel: Oddział Białystok - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Beschreibung: Oddział Białystok - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 2
Menge: 3,64 Kilometer
Los: LOT-0022
Titel: Oddział Lublin - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Beschreibung: Oddział Lublin - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 3
Menge: 80,95 Kilometer
Los: LOT-0023
Titel: Oddział Lublin - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Beschreibung: Oddział Lublin - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 4
Menge: 23,04 Kilometer
Los: LOT-0024
Titel: Oddział Lublin - kabel XRUHAKXS1 1x240/50 mm2
Beschreibung: Oddział Lublin - kabel XRUHAKXS1 1x240/50 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 5
Menge: 5,79 Kilometer
Los: LOT-0025
Titel: Oddział Łódź - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Beschreibung: Oddział Łódź - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 6
Menge: 692,07 Kilometer
Los: LOT-0026
Titel: Oddział Łódź - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Beschreibung: Oddział Łódź - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 7
Menge: 79,84 Kilometer
Los: LOT-0027
Titel: Oddział Łódź - kabel XRUHAKXS1 1x120/50 mm2
Beschreibung: Oddział Łódź - kabel XRUHAKXS1 1x120/50 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 8
Menge: 24,22 Kilometer
Los: LOT-0028
Titel: Oddział Łódź - kabel XRUHAKXS1 1x240/50 mm2
Beschreibung: Oddział Łódź - kabel XRUHAKXS1 1x240/50 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 9
Menge: 53,26 Kilometer
Los: LOT-0029
Titel: Oddział Rzeszów - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Beschreibung: Oddział Rzeszów - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 10
Menge: 126,09 Kilometer
Los: LOT-0030
Titel: Oddział Rzeszów - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Beschreibung: Oddział Rzeszów - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 11
Menge: 10,24 Kilometer
Los: LOT-0031
Titel: Oddział Skarżysko - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Beschreibung: Oddział Skarżysko - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 12
Menge: 969,93 Kilometer
Los: LOT-0032
Titel: Oddział Skarżysko - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Beschreibung: Oddział Skarżysko - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 13
Menge: 126,23 Kilometer
Los: LOT-0033
Titel: Oddział Warszawa - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Beschreibung: Oddział Warszawa - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 14
Menge: 39,74 Kilometer
Los: LOT-0034
Titel: Oddział Warszawa - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Beschreibung: Oddział Warszawa - kabel XRUHAKXS1 1x240/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 15
Menge: 251,14 Kilometer
Los: LOT-0035
Titel: Oddział Warszawa - kabel XRUHAKXS1 1x400/25 mm2
Beschreibung: Oddział Warszawa - kabel XRUHAKXS1 1x400/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 16
Menge: 52,73 Kilometer
Los: LOT-0036
Titel: Oddział Zamość - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Beschreibung: Oddział Zamość - kabel XRUHAKXS1 1x120/25 mm2
Interne Kennung: Zadanie/Część 17
Menge: 135,96 Kilometer