211181-2026 - Ergebnis
Polen – Server – ZP 42/25 Dostawa serwerów, oprogramowania oraz licencji w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 42/25 Dostawa serwerów, oprogramowania oraz licencji w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu sieciowego do przechowywania danych z podziałem na 4 pakiety o asortymencie: 1 - serwery oraz licencje Oracle 2 – rozbudowa platformy serwerowej 3 – oprogramowanie do wirtualizacji 4 – Licencje oprogramowania Windows server + Licencje dostępowe + Licencje RDS
Vorherige Bekanntmachung94943-2026
Interne KennungZP 42/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Beschreibung1 serwer 2 2 Licencja Oracle 1
Interne KennungZP 42/25 pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Beschreibung1 Rozbudowa platformy serwerowej 2 2 Proxmox VE Premium Subscription 4 CPUs 1
Interne KennungZP 42/25 pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungOprogramowanie do wirtualizacji dla 8 CPU 1
Interne KennungZP 42/25 pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Beschreibung1 licencje Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 2-core 176 2 Licencje Windows Server User CAL 300 3 licencje zdalnego dostępu Remote Desktop Services (RDS User CAL) 300
Interne KennungZP 42/25 pakiet 4