21121-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Konkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii/ Bloku Operacyjnym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii/ Bloku Operacyjnym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii/Bloku Operacyjnym w zakresie udzielania lekarskich świadczeń zdrowotnych w godzinach podstawowej ordynacji/ godzinach dyżurowych.
Interne Kennung430/25/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii/ Bloku Operacyjnym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w Oddziale Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii/ Bloku Operacyjnym w zakresie udzielania lekarskich świadczeń zdrowotnych w godzinach podstawowej ordynacji /godzinach dyżurowych.