2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst speel- en sporttoestellen
Beschreibung: De opdracht omvat de levering en plaatsing van speeltoestellen op basis van de visienota BOSS. Scope Tot de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: Leveren en plaatsen • Leveren en (ver)plaatsen van speel- en sporttoestellen; • Leveren en plaatsen van valdempende ondergronden; • Leveren en aanbrengen van speelaanleidingen (zoals pleinplakkers, betonpoefs); Grondwerkzaamheden • Uitvoeren van grondwerkzaamheden inclusief leveren en afvoeren; • Verwijderen van bestaande groenvoorzieningen; • Verwijderen en afvoeren van bestaande speel- en sportvoorzieningen, hekwerken en straatmeubilair. Buiten de scope Buiten de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • Het onderhouden en beheren van voorzieningen en plekken • Het leveren en plaatsen van straatmeubilair • Projecten die een andere geldstroom hebben dan het investeringsbudget voor BOSS €2.120.000,- (inclusief ondubbelzinnige herzieningsclausule)
Interne Kennung: 96342-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1