See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport en verwerking afvalstromen afkomstig van de milieustraat.
Beschreibung: Deze aanbesteding bestaat uit de onderstaande twee percelen: • Perceel 1 KCA o Het leveren van inzamelmiddelen voor opslag en afvoer van KCA; o Het afvoeren van KCA; o Het verwerken van KCA. • Perceel 2 Overige afvalstromen o Het leveren van inzamelmiddelen voor opslag en afvoer; o Het inrichten, plaatsen inzamelmiddelen, voor de uitvoering van de milieustraat voor de inwoners van de gemeente Goirle o Het aandrukken van containers (comprimeren afval in de containers). o Het afvoeren van de afvalstromen; o Verwerken van de afvalstromen. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: K011521
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats volgens de Aanbestedingswet 2012 Gids Proportionaliteit en het inkoopbeleid van de aanbestedende dienst. De aanbesteding vindt plaats middels een Europese openbare aanbestedingsprocedure. De aanbestedende dienst hanteert de grondbeginselen transparantie, gelijke behandeling, non-discriminatie en proportionaliteit. Door in te schrijven conformeert de inschrijver zich aan de bepalingen zoals opgenomen in alle aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 KCA
Beschreibung: Perceel 1 KCA o Het leveren van inzamelmiddelen voor opslag en afvoer van KCA; o Het afvoeren van KCA; o Het verwerken van KCA. Zie aanbestedingsdocumente
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 maart 2026 overeenkomst. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van drie (3) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 28 februari 2029.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Overige afvalstromen
Beschreibung: Perceel 2 Overige afvalstromen o Het leveren van inzamelmiddelen voor opslag en afvoer; o Het inrichten, plaatsen inzamelmiddelen, voor de uitvoering van de milieustraat voor de inwoners van de gemeente Goirle o Het aandrukken van containers (comprimeren afval in de containers). o Het afvoeren van de afvalstromen; o Verwerken van de afvalstromen. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2