2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ogumienia letniego, zimowego i wielosezonowego do pojazdów służbowych małopolskiej Policji
Beschreibung: Niniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1.Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy opon letnich, zimowych oraz wielosezonowych do pojazdów służbowych małopolskiej Policji. 2. Zamawiający przewiduje udzielić po jednym większym zamówieniu przed każdym sezonem (letnim lub zimowym) w ilości 200-500 opon oraz 2-3 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego z sezonów. 3. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych opon na około 2000 opon letnich, ok.2000 opon zimowych oraz ok.100 opon wielosezonowych. 4. Asortyment będzie obejmował opony do samochodów osobowych i dostawczych.
Vorherige Bekanntmachung: 117034-2024
Interne Kennung: ZP.17.2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogumienie letnie, zimowe i wielosezonowe do pojazdów służbowych małopolskiej Policji
Beschreibung: Niniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy opon letnich, zimowych oraz wielosezonowych do pojazdów służbowych małopolskiej Policji. 2. Zamawiający przewiduje udzielić po jednym większym zamówieniu przed każdym sezonem (letnim lub zimowym) w ilości 200-500 opon oraz 2-3 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego z sezonów. 3. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych opon na około 2000 opon letnich, ok.2000 opon zimowych oraz ok.100 opon wielosezonowych. 4. Asortyment będzie obejmował opony do samochodów osobowych i dostawczych.
Interne Kennung: Zadanie 1