See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitaal platform - Fase 2
Beschreibung: Fase 2: Migratie van Bestaande Werkwijze Deze fase richt zich op de migratie van de bestaande werkwijze voor documentbeheer voor een veertigtal entiteiten, waaronder faculteiten, departementen en diensten naar de in fase 1 opgezette SharePointomgeving. Het omvat de ondersteuning om de huidige werkwijze te verhuizen naar het digitale platform, met inachtneming van toekomstige samenwerkingsmethoden. Deze migratie impliceert niet alleen het overzetten van bestanden, maar ook mogelijke organisatorische transformaties en het uitwerken van workflows. Het doel is om virtuele samenwerking en communicatie binnen en tussen entiteiten te optimaliseren, en de werkefficiëntie en organisatorische effectiviteit te verhogen.
Interne Kennung: 25019
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25019 - 1
Interne Kennung: 1