211375-2025 - Ergebnis
Tschechien – Personalcomputer – Dynamický nákupní systém počítačových sestav, monitorů a notebooků pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém počítačových sestav, monitorů a notebooků pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou za Zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky: - Standardních kancelářských počítačů (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ), - Standardních kancelářských monitorů (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ), - Standardních kancelářských notebooků (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ), - Standardních tabletů (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ), - Příslušenství k dodávkám pořízeným v DNS (zejména klávesnice, myš, operační systém a kancelářský software) (konkrétní tech. specifikace v dílčích VZ). Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude specifikován vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 Zákona.
Vorherige Bekanntmachung100745-2022
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDynamický nákupní systém počítačových sestav, monitorů a notebooků pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30213300 Tischcomputer