2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace nová ČOV Mikulovice – Náhrada zničené ČOV po povodních v září 2024
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je „Projektová dokumentace nová ČOV Mikulovice – Náhrada zničené ČOV po povodních v září 2024“, a to v níže uvedených parametrech. Parametry projektové dokumentace (projekční stupně) a rozsah prováděných prací: 1. Zpracování PD ČOV Mikulovice pro povolení záměru stavby. 2. Zpracování PD pro povolení odstranění stávající stavby ČOV Mikulovice. 3. Zpracování PD ČOV Mikulovice (nová ČOV + odstranění stávajících staveb ČOV Mikulovice) pro provádění stavby v podrobnosti dokumentace pro výběr zhotovitele stavby v souladu s vyhláškou 169/2016 Sb. o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. 4. Zpracování včetně dokladové části, inženýrské činnosti, a podání žádosti o povolení stavby. 5. Součástí zakázky je inženýrská činnost (jednání s dotčenými orgány, stavebním úřadem a správci sítí, účasti na výrobních výborech v sídle zadavatele). 6. Autorský dozor v průběhu realizace stavby ČOV Mikulovice. PD pro provádění stavby bude nad rámec vyhlášky o dokumentaci staveb obsahovat: - Podrobné hydrotechnické výpočty ČOV. - Chemotechnologický návrh uspořádání nové ČOV. - Stavební a hydrogeologický průzkum. - Technologické schéma ČOV. - Podélný profil ČOV. - Statické výpočty objektů. - Výkresy tvarů a výztuží nových objektů ČOV s výkazem výměr. - Seznam potrubí, armatur a měřících prvků, vč. jejich podrobné specifikace. - Elektroinstalace, MAR, ASŘ, návrh algoritmů řízení všech technologických celků, vizualizace, přenos na dispečink. - PBŘ. - Zásady organizace výstavby s ohledem na zachování funkčnosti zprovoznění části stávající ČOV, postup výstavby, popis provozu stávající ČOV během stavby. - Součástí PD bude plán BOZP. - Inženýrská činnost a podáním žádosti o povolení stavby (jednání s dotčenými orgány, stavebním úřadem a správci sítí, účasti na výrobních výborech v sídle zadavatele). Relevantní parametry pro kanalizační síť a ČOV: Stoková síť: - Jednotná kanalizační síť - Odpadní vody z obce Mikulovice (2524 obyvatel v r. 2024) Kapacita ČOV: - 3600 (3500) EO (dle ČSN 75 6401 => 1EO = 60g BSK5 za den) - Chemotechnologický návrh objemů nádrží nové ČOV musí zohlednit vyšší stávající hodnoty koncentrací CHSK, NL, N-NH4 - hydraulické zatížení – pro nátok 200 m3/ den až 650m3/ den více informací viz. Příloha č. 5 – Technická dokumentace (závazný dokument), viz. tabulka č.1 Produkce odpadních vod ČOV Mikulovice.pdf a tabulka č.2 Povolení ČOV Mikulovice. - Návrh nové mechanicko-biologické ČOV s nízkozatěžovanou aktivací s kalovým hospodářstvím Umístění ČOV: - p.č. 2760/6 K.U. Mikulovice u Jeseníka (694410) ve vlastnictví obce Mikulovice (Hlavní 5, 790 84 Mikulovice) - st.996 K.U. Mikulovice u Jeseníka (694410) ve vlastnictví obce Mikulovice (Hlavní 5, 790 84 Mikulovice). Nová ČOV musí respektovat úroveň Q100 a návrh přizpůsobit ČOV přizpůsobit, tak aby zejména elektro – technologické zařízení bylo umístěno nad touto hladinou. Recipient: - tok Bělá, č.h.p. 2-04-04-095, ř.km 0,25, ve správě Povodí Odry s.p. - návrh ČOV na úrovni min Q100 + 0,5m - hraniční tok Více viz zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 31032025