2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging aansprakelijkheidsverzekering gemeente Maassluis
Beschreibung: Deze publicatie betreft een vrijwillige transparantie voorafgaand aan een voorgenomen rechtstreekse gunning van een opdracht voor de aansprakelijkheids- en werkgeverschaps-verzekering aan Melior/Mandatis. De aansprakelijkheids- en werkgeverschapsverzekering vormen een geïntegreerd verzekeringspakket, waarbij sprake is van een één-loketfunctie. Tot en met 2022 waren er meerdere aanbieders actief op deze markt. Sindsdien is het aanbod aanzienlijk beperkt, en is gebleken dat slechts één partij in staat is deze verzekeringen onder de door de gemeente gestelde noodzakelijke voorwaarden aan te bieden. De gemeente Maassluis hanteert een eigen risico van €2500 per gebeurtenis. Het verhogen van dit bedrag is voor de gemeente niet mogelijk, mede gelet op de aard en omvang van de te verzekeren risico’s. De inloop is vanaf 01-01-2016 meeverzekerd. Op basis van marktonderzoek en ervaringen van vergelijkbare gemeenten is vastgesteld dat Melior/Mandatis de e 1
Interne Kennung: MSSL-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1