2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en aanleggen kunstgras voetbalvelden
Beschreibung: De uit te voeren opdracht is gelegen op 3 locaties in de Gemeente Ede. Locatie 1: Advendo'57 Sportpark Allemanskamp Schras 65, 6744 WT Ederveen Locatie 2: K.S.V. Fortissimo Sportpark Hoekelum Sportparkweg 22, 6717 LD Ede Locatie 3: Blauw-Geel Peppelensteeg 5 6715 CV Ede De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: a) Opruimwerkzaamheden; b) Grondwerkzaamheden c) Drainage en beregeningswerkzaamheden; d) Aanbrengen verhardingen; e) Aanbrengen Kunstgrasmat; f) Aanbrengen sporttechnische inrichtingselementen; g) Aanbrengen hekwerken en ballenvangers; h) Aanbrengen sportveldverlichting -
Interne Kennung: I251100002 / 2026-Ede-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39293300 Künstliches Gras
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument. -
Interne Kennung: 1