See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o DMC (dopuszczalnej masie całkowitej) do 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. lubuskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o DMC (dopuszczalnej masie całkowitej) do 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. lubuskiego” 2. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2025r., poz. 889 ze zm.). 3. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 4. Wykonawca przy wykonaniu umowy nie będzie zatrudniał lub posługiwał się osobami prawomocnie skazanymi za umyślne przestępstwo, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 5. Wykonywanie przewozu drogowego na zlecenie Zamawiającego nie jest świadczeniem przez Wykonawcę usługi w ramach pomocy drogowej, akcji humanitarnej czy działań ratunkowych lecz wykonywaniem klasycznego transportu drogowego z wszelkimi konsekwencjami wynikającymi z ustawy o transporcie drogowym i przepisów pokrewnych. W związku z tym pojazd Wykonawcy powinien być wyposażony w: - tachograf (czas pracy kierowców) - SEPO – system elektronicznego poboru opłat – pojazdy o DMC przekraczającej 3,5 t. 6. Szczegółowe wymagania dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik nr 5 do SWZ. 7. Wykonawca musi zaoferować i zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami SWZ i jej załączników. 8. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne Kennung: ZP-5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1: nadzór kompetencyjny: KMP Gorzów Wlkp. na terenie powiatu: gorzowskiego, na terenie miasta Gorzów Wlkp.,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o DMC (dopuszczalnej masie całkowitej) do 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. lubuskiego” 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 3. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2025r., poz. 889 ze zm.). 4. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 5. Wykonawca przy wykonaniu umowy nie będzie zatrudniał lub posługiwał się osobami prawomocnie skazanymi za umyślne przestępstwo, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 6. Wykonywanie przewozu drogowego na zlecenie Zamawiającego nie jest świadczeniem przez Wykonawcę usługi w ramach pomocy drogowej, akcji humanitarnej czy działań ratunkowych lecz wykonywaniem klasycznego transportu drogowego z wszelkimi konsekwencjami wynikającymi z ustawy o transporcie drogowym i przepisów pokrewnych. W związku z tym pojazd Wykonawcy powinien być wyposażony w: - tachograf (czas pracy kierowców) - SEPO – system elektronicznego poboru opłat – pojazdy o DMC przekraczającej 3,5 t. 7. Szczegółowe wymagania dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik nr 5 do SWZ. 8. Wykonawca musi zaoferować i zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami SWZ i jej załączników. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2: nadzór kompetencyjny: KMP Zielona Góra na terenie powiatu: zielonogórskiego, na terenie miasta Zielona Góra.,
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3: nadzór kompetencyjny: KPP Międzyrzecz na terenie powiatu: międzyrzeckiego
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4: nadzór kompetencyjny: KPP Sulęcin na terenie powiatu: sulęcińskiego
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5: nadzór kompetencyjny: KPP Świebodzin na terenie powiatu: świebodzińskiego
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: nadzór kompetencyjny: KPP Wschowa na terenie powiatu: wschowskiego
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7: nadzór kompetencyjny: KPP Żary na terenie powiatu: żarskiego
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: nadzór kompetencyjny: KPP Żagań na terenie powiatu: żagańskiego
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9: nadzór kompetencyjny: KPP Nowa Sól na terenie powiatu: nowosolskiego
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10: nadzór kompetencyjny: KPP Strzelce Krajeńskie na terenie powiatu: strzelecko – drezdeneckiego
Interne Kennung: część 10