See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DIEPVRIESVOEDING - ALLE PROVINCIES BEHALVE WEST-VLAANDEREN
Beschreibung: Deze opdracht beoogt een raamovereenkomst voor de aankoop van diepvriesvoeding
Interne Kennung: 2025-367-DIW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: AANKOOP EN LEVERING VAN DIEPVRIESVOEDING VOOR ZORG- EN WELZIJNSVOORZIENINGEN EN ONDERWIJS
Interne Kennung: 1