See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku, sprzętu medycznego oraz akcesoriów do medycznych urządzeń diagnostycznych dla WSRM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez okres 12 miesięcy sprzętu jednorazowego użytku sprzętu medycznego oraz akcesoriów do medycznych urządzeń diagnostycznych dla WSRM w Łodzi wg poniższych zadań: Zadanie 1 – Jednorazowy sprzęt medyczny Zadanie 2 – Igły do EZ-IO Zadanie 3 – Maski krtaniowe żelowe I-Gel Zadanie 4 – Drobny sprzęt medyczny Zadanie 5 – Wielorazowe akcesoria medyczne Zadanie 6 – Akcesoria do medycznych urządzeń diagnostycznych Lifepak i Lucas Zadanie 7 – Jednorazowy sprzęt medyczny
Interne Kennung: DNA.ZP.260.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33171210 Reanimationsmasken, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jednorazowy sprzęt medyczny
Beschreibung: Jednorazowy sprzęt medyczny
Interne Kennung: Zadanie 1 – Jednorazowy sprzęt medyczny
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Igły do EZ-IO
Beschreibung: Igły do EZ-IO
Interne Kennung: Zadanie 2 – Igły do EZ-IO
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Maski krtaniowe żelowe I-Gel
Beschreibung: Maski krtaniowe żelowe I-Gel
Interne Kennung: Zadanie 3 - Maski krtaniowe żelowe I-Gel
Haupteinstufung (cpv): 33171210 Reanimationsmasken
Los: LOT-0004
Titel: Drobny sprzęt medyczny
Beschreibung: Drobny sprzęt medyczny
Interne Kennung: Zadanie 4 – Drobny sprzęt medyczny
Los: LOT-0005
Titel: Wielorazowe akcesoria medyczne
Beschreibung: Wielorazowe akcesoria medyczne
Interne Kennung: Zadanie 5 – Wielorazowe akcesoria medyczne
Los: LOT-0006
Titel: Akcesoria do medycznych urządzeń diagnostycznych Lifepak i Lucas
Beschreibung: Akcesoria do medycznych urządzeń diagnostycznych Lifepak i Lucas
Interne Kennung: Zadanie 6 – Akcesoria do medycznych urządzeń diagnostycznych Lifepak i Lucas
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Zadanie 7 – Jednorazowy sprzęt medyczny