211617-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa/Rozbudowa dróg powiatowych nr 3969P i nr 3971P o drogę dla pieszych i rowerów/chodnik z dopuszczeniem ruchu rowerowego w Gminie Kościan i mieście Kościan.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa/Rozbudowa dróg powiatowych nr 3969P i nr 3971P o drogę dla pieszych i rowerów/chodnik z dopuszczeniem ruchu rowerowego w Gminie Kościan i mieście Kościan.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na budowie drogi dla pieszych i rowerów – droga powiatowa nr 3969P (ul. Poznańska), rozbudowie drogi powiatowej nr 3971P Kościan ul. Przemysłowa o drogę rowerową/chodnik z dopuszczeniem ruchu rowerowego wraz z oświetleniem. Zadanie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część 1: Budowa drogi dla pieszych i rowerów – droga powiatowa nr 3969P (ul. Poznańska); Część 2: Rozbudowa drogi powiatowej nr 3971P (ul. Przemysłowa) o drogę rowerową/chodnik z dopuszczeniem ruchu rowerowego wraz z oświetleniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego zawarto w: Dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ odpowiednio dla CZĘŚCI 1, CZĘŚCI 2 – zawierającej załącznik nr 2.1. Program Funkcjonalno-Użytkowy, załącznik nr 2.2. kosztorys ofertowy, który ma jedynie charakter pomocniczy z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia, załącznik 2.3 Projekt techniczny koncepcyjny oświetlenia oraz Projekcie umowy załącznik nr 9 do SWZ odpowiednio dla CZĘŚCI 1, CZĘŚCI 2. Zamawiający informuje, że posiada dla każdej części mapę do celów projektowych i udostępni ją Wykonawcy w dniu podpisania umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość spośród dwóch części zamówienia stanowiących przedmiot niniejszego postępowania. Zamawiający nie stosuje zastrzeżeń i ograniczeń co do możliwości składania przez jednego Wykonawcę ofert częściowych oraz możliwości udzielenia jednemu Wykonawcy określonej liczby części zamówienia. Oferta złożona na daną Część musi obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej Części.
Interne KennungZDP.262.06.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa drogi dla pieszych i rowerów – droga powiatowa nr 3969P (ul. Poznańska).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na na budowie drogi dla pieszych i rowerów – droga powiatowa nr 3969P (ul. Poznańska). Zadanie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego zawarto w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ zawierającej załącznik nr 2.1. Część 1 Program Funkcjonalno-Użytkowy, załącznik nr 2.2. Część 1 kosztorys ofertowy, który ma jedynie charakter pomocniczy z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia, załącznik 2.3 Projekt techniczny koncepcyjny oświetlenia oraz Projekt umowy Część 1 stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelRozbudowa drogi powiatowej nr 3971P (ul. Przemysłowa) o drogę rowerową/chodnik z dopuszczeniem ruchu rowerowego wraz z oświetleniem.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych, niezbędnych uzgodnień i opinii oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi powiatowej nr 3971P (ul. Przemysłowa) o drogę rowerową/chodnik z dopuszczeniem ruchu rowerowego wraz z oświetleniem. Zadanie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań zamawiającego zawarto w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ zawierającej załącznik nr 2.1. Część 2 Program Funkcjonalno-Użytkowy, załącznik nr 2.2. Część 2 kosztorys ofertowy, który ma jedynie charakter pomocniczy z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia, załącznik 2.3 Projekt techniczny koncepcyjny oświetlenia oraz Projekt umowy Część 2 stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść II