See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wsparcia technicznego dla systemów bezpieczeństwa
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest : 1 część 1 - Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy wraz z subskrypcją dla systemu firewall wewnętrznego producenta Juniper, 2 część 2- Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy dla urządzeń i oprogramowania wraz z subskrypcją systemu firewall zewnętrznego producenta CheckPoint, 3 część 3 - Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy dla oprogramowania MFA. 4 część 4 – Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy dla urządzeń i oprogramowania wraz z subskrypcją systemu NLB, antyDDos. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a (w zakresie Części 1) oraz 1b (w zakresie Części 2) do SWZ, 1c (w zakresie Części 3) oraz 1d (w zakresie Części 4)
Vorherige Bekanntmachung: 828564-2025
Interne Kennung: WAG.II.251.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę (wypełniony formularz oferty załącznik nr 4 do SWZ) składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 2. Wykonawca ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia w terminie składania ofert, składa: a) Wypełniony formularz ofertowy (załącznik nr 4 do SWZ) – wymagania dotyczące podpisania dokumentu elektronicznego wg ust. 1. b) Dokument określający zasady reprezentacji oraz osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy/pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo(a) - umocowanie do reprezentacji wykonawcy w przypadku, gdy upoważnienie do podpisania oferty nie wynika bezpośrednio z odpisu z właściwego rejestru, albo z centralnej ewidencji informacji o działalności gospodarczej (przykładowo: KRS, CEIDG) ogólnie dostępnego na stronach internetowych ogólnodostępnych baz danych. c) W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa powyżej, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał w ofercie dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa powyżej, zamawiający może żądać od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy. Powyższe wymagania stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego. d) Pełnomocnictwo powinno zostać przedłożone jako oryginał w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje mocodawca lub notariusz. e) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (o ile dotyczy). 2 Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl/pn/nfz-krakow/demand/248596/notice/public/details zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na Platformie Zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I - Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy wraz z subskrypcją dla systemu firewall wewnętrznego producenta Juniper
Beschreibung: część I Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy wraz z subskrypcją dla systemu firewall wewnętrznego producenta Juniper, zgodnie ze szczegółową specyfikacją i opisem przedmiotu zamówienia zawartymi w załączniku nr 1a do SWZ. W zakresie części 1 zamawiający posiada system firewall wewnętrzny: klaster urządzeń Juniper SRX4100 oraz licencje SRX4100 IPS and AppSecure.
Interne Kennung: WAG.II.251.10.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2- Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy dla urządzeń i oprogramowania wraz z subskrypcją systemu firewall zewnętrznego producenta CheckPoint
Beschreibung: Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy dla urządzeń i oprogramowania wraz z subskrypcją systemu firewall zewnętrznego producenta CheckPoint, zgodnie ze szczegółową specyfikacją i opisem przedmiotu zamówienia zawartymi w załączniku nr 1b do SWZ. W zakresie części 2 zamawiający posiada system firewall zewnętrzny: urządzenia CheckPoint CP7000 oraz licencje NGFW (Basic access control with IPS).
Interne Kennung: WAG.II.251.10.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3- Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy dla oprogramowania MFA
Beschreibung: Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy dla oprogramowania MFA zgodnie ze szczegółową specyfikacją i opisem przedmiotu zamówienia zawartymi w załączniku nr 1c do SWZ. W zakresie części 3 zamawiający posiada system MFA: Pakiet oprogramowania RSA Security LLC – SecurID Cloud Plus, SecurID Cloud Plus perU 1Mo 500 sztuk oraz 500 sztuk tokenów programowych
Interne Kennung: WAG.II.251.10.2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4- Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy dla urządzeń i oprogramowania wraz z subskrypcją systemu NLB, antyDDos
Beschreibung: Świadczenie usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy dla urządzeń i oprogramowania wraz z subskrypcją systemu NLB, antyDDos zgodnie ze szczegółową specyfikacją i opisem przedmiotu zamówienia zawartymi w załączniku nr 1d do SWZ. W zakresie części 4 zamawiający posiada system NLB, antyDDos: klaster urządzeń typu NLB oraz pojedyncze urządzenie antyDDos posiadane przez Zmawiającego, w którego skład wchodzą komponenty: urządzenia Radware Alteron D5820S Secure – 12G, Radware DefensePro 6-1 DDoS Behavioral Protection and IPS oraz licencje Secure Package Subscription for 4K/5K, APSolute Vision - VA, APSolute Vision Analytics - ADC, ERT Silver Protection Package (SUS, ERT Active Attackers Feed & Location-Based Mitigation (GeoIP)) for DefensePro 6-1, APSolute Vision additional RTU - 6/30, APSolute Vision Analytics - AMS, Total 6 Gbps attack capacity i oprogramowanie.
Interne Kennung: WAG.II.251.10.2025 część 4