2. Verfahren
Verfahren
Titel: Traintool
Beschreibung: Ter ondersteuning van het onderwijs van communicatievaardigheden, is Hogeschool Windesheim op zoek naar software waarmee studenten op door student gewenst moment en device (PC, laptop, smartphone of tablet) onbeperkt online kunnen oefenen met communicatieve vaardigheden, met mogelijkheid van automatische feedback. Het algemene idee hierbij is dat de docent een gekozen programma beschikbaar maakt voor studenten. De student oefent dan vaardigheden en moet op verschillende manieren feedback ontvangen. Via toetsen ontstaat inzicht in het bereikte niveau. De docent moet voortgang, progressie en scores op competenties kunnen inzien, zowel geaggregeerd als individueel. Software voor 3000 studenten en 50 docenten per jaar.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Ter ondersteuning van het onderwijs van communicatievaardigheden, is Hogeschool Windesheim op zoek naar software waarmee studenten op door student gewenst moment en device (PC, laptop, smartphone of tablet) onbeperkt online kunnen oefenen met communicatieve vaardigheden, met mogelijkheid van automatische feedback. Het algemene idee hierbij is dat de docent een gekozen programma beschikbaar maakt voor studenten. De student oefent dan vaardigheden en moet op verschillende manieren feedback ontvangen. Via toetsen ontstaat inzicht in het bereikte niveau. De docent moet voortgang, progressie en scores op competenties kunnen inzien, zowel geaggregeerd als individueel.
Interne Kennung: 1