2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokale isolatieaanpak gemeente Zevenaar
Beschreibung: Gemeente Zevenaar (hierna: ‘de Opdrachtgever) wil in lijn met actielijn 1 van het NIP een lokale isolatieaanpak uitvoeren. Doel hiervan is Eigenaar-bewoners met een lage WOZ-waarde en een slecht geïsoleerde woning te helpen verduurzamen. De Opdrachtgever is op zoek naar één Opdrachtnemer die het isolatieprogramma uitvoert namens de Opdrachtgever. - Tranche 1: € 1.956.015 voor 886 woningen; - Tranche 2*: € 2.886.773 voor 1.190 woningen; - Tranche 3**: € 1.497.859 voor 901 woningen. Opgeteld ontvangt de Opdrachtgever naar schatting maximaal € 6.625.472 voor het isoleren van 2.977 woningen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: We volgen een openbare aanbestedingsprocedure conform de Aanbestedingswet 2012. Als criterium voor gunning hanteren we de economisch meest voordelige inschrijving op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. We hebben voor dit gunningscriterium gekozen, omdat het Opdrachtgever in staat stelt de Dienstverlening op basis van de vereisten kwaliteit tegen de meest marktconforme voorwaarden in te kopen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Lokale isolatieaanpak
Beschreibung: Zie beschrijvend document - Tranche 1: € 2.132.926 voor 886 woningen; - Tranche 2*: € 2.886.773 voor 1.190 woningen; - Tranche 3**: € 1.989.130 voor 901 woningen. Opgeteld ontvangt de Opdrachtgever naar schatting maximaal € 7.008.829 voor het isoleren van 2.977 woningen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen