2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur tractie gladheidsbestrijding provincie Drenthe 2026
Beschreibung: Inhuur tractie gladheidsbestrijding van provinciale wegen en fietspaden met bijkomende werkzaamheden voor de periode van 1 augustus 2026 tot 31 juli 2028, gelegen in de provincie Drenthe. Verdeling in percelen: ja Inschrijvingen mogen worden ingediend voor: alle percelen Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1 Drie percelen: Perceel 1 Assen Perceel 2 Rogat Perceel 3 Schoonebeek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000