2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering substraten en afvoer van grond, groen-en restafval [raamovereenkomst ’25 – ’27 en mogelijk ’28 en ‘29], gemeente Apeldoorn
Beschreibung: De gemeente heeft als doel om op basis van deze procedure te komen tot een Raamovereenkomst (hierna ook wel: ROK) met één (1) Opdrachtnemer. De gemeente heeft een circulaire ambitie. Dit blijkt uit het tekenen van het MVOI manifest maar ook het runnen van een circulaire werf. In deze aanbesteding zijn afvoer en levering bewust gecombineerd. Doel is om de mogelijkheden voor circulariteit te bevorderen. Wens hierbij is om dit proces zo circulair mogelijk vorm te geven. Het ultieme doel is om de af te voeren producten volledig hoogwaardig her-te-gebruiken en weer voor levering geschikt te maken. De gemeente zou hierin graag stappen willen zetten met de Opdrachtnemer. De raming is inclusief eventuele verlengingsopties EUR 1.600.000,-. De maximale waarde is 150% hiervan en komt op EUR 2.400.000,-.
Interne Kennung: 5510694
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Iedere geïnteresseerde die voldoet aan de gestelde eisen, mag een inschrijving indienen en meedingen naar gunning van de opdracht. Bij deze aanbesteding mag een inschrijver zelfs meerdere keren inschrijven, hetzij zelfstandig, hetzij in combinatie of middels hoofd-onderaanneming. Dit wordt door de gemeente bewust toegestaan om de aanbesteding nog toegankelijker te maken voor het midden- en kleinbedrijf. (zie verder de redenen zoals in 1.11. van het beschrijvend document toegelicht). Inschrijvers dienen zich te realiseren dat hun aanbod éénmalig en definitief is en dat deze aanbestedingsprocedure géén ruimte biedt voor het voeren van onderhandelingsgesprekken.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212400 Boden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft, 14000000 Bergbau, Basismetalle und zugehörige Erzeugnisse, 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering substraten en afvoer van grond, groen-en restafval [raamovereenkomst ’25 – ’27 en mogelijk ’28 en ‘29]
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente wil de gevraagde dienstverlening kunnen uitbreiden met keuringen o.b.v. de BRL 9335 (alle onderliggende protocollen). Dit is mogelijk noodzakelijk als de capaciteit op de gemeentewerven uitgebreid (kan) word(t/en) tot >25ton. In dat geval zal de gegunde Opdrachtnemer van deze ROK verzocht worden hier een offerte voor te doen. Deze prijs wordt vervolgens getoetst op marktconformiteit. Indien dit het geval is kan deze Opdrachtgever deze dienstverlening ook gegund krijgen. De waarde van deze werkzaamheden is conform wetgeving niet opgenomen in onderstaande raming en maximale waarde.