2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering Brandstoffen gemeente Maasgouw
Beschreibung: De opdracht gaat over de uitvoering van het leveren van HVO100-brandstof (hierna HVO100) ten behoeve van het vullen van een opslagtank op de gemeentewerf in Maasbracht. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 400.000 exclusief BTW inclusief optiejaren.
Interne Kennung: Z/25/153007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 juni 2026 en heeft een looptijd tot en met 31 mei 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van drie (3) maal met één (1) jaar.