See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van toestellen voor foetale cardio monitoring (CTG) voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschreibung: Onderhavige opdracht is een raamovereenkomst met één deelnemer voor leveringen en heeft als voorwerp het leveren van toestellen voor foetale cardio monitoring (CTG of cardiotocografie) voor het Ziekenhuis Oost-Limburg AV. De opzet van de raamovereenkomst is om elk jaar een aantal toestellen per dienst te vervangen door nieuwe toestellen. Naast de aankoop en levering van de toestellen wordt er ook een onderhoudscontract afgesloten en worden er verbruiksartikelen afgenomen. Toelichting van de opdracht: De aankoop kadert in een vervanging van huidige monitoren voor foetale cardio monitoring. De opdracht is een raamovereenkomst zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet overheidsopdrachten. De deelopdrachten zullen gebeuren op afroep middels een bestelbon. Er zal worden gewerkt met één offerte voor de aankoop van de toestellen. De opdracht is niet ingedeeld in percelen. De opdracht wordt verder omschreven onder IV. Technische bepalingen. Onderstaande kandidaten werden geselecteerd cfr. selectiebeslissing dd. 10 juni 2024 en zullen worden uitgenodigd om hun offerte in te dienen: 1 Grafimedics BV 0462.595.473 Nieuwe Steenweg 20A 9810 Nazareth 2 ICT Healthcare Technology Solutions Belgium 4486.933.294 Dumoulinlaan 1 bus 13 8500 Kortrijk
Interne Kennung: PPP0R9-246/6011/2024-246
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123230 Kardiografen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-246_1
21191-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0R9-246/6011/2024-246
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33123230 Cardiografen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-246_1