See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba a zakládání ploch veřejné zeleně
Beschreibung: Jedná se o zajištění kompletních zahradnických a dalších souvisejících odborných prací na plochách veřejné zeleně, tzn. plochách zeleně veřejně přístupných jako jsou parky, parčíky, palouky, sídlištní zeleň. Práce jsou prováděny v extenzivním, základním a intenzivním režimu. Související odborné práce se týkají údržby mobiliáře, herních prvků na dětských hřištích, vodních prvků tzn. pítek, fontán, závlahových systémů apod. Jde dále o údržbu záhonů, výsadbu apod.
Vorherige Bekanntmachung: 500154-2021
Interne Kennung: Údržba a zakládání ploch veřejné zeleně
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část Z1 - Údržba a zakládání veřejné zeleně včetně údržby mobiliáře a dětských hřišť, závlah a vodních prvků
Beschreibung: Jedná se o zajištění kompletních zahradnických a dalších souvisejících odborných prací na plochách veřejné zeleně, tzn. plochách veřejně zeleně přístupných jako jsou parky, parčíky, palouky, sídlištní zeleně, údržba mobiliáře, dětských hřišť
Interne Kennung: Část Z1
Los: LOT-0002
Titel: Část Z2 - Údržba a zakládání ploch veřejné zeleně včetně údržby mobiliáře, závlah a vodních prvků ve velmi intenzivním režimu
Beschreibung: Jedná se o zajištění péče o vybrané plochy veřejné zeleně udržované ve velmi intenzivním režimu, tzn. vybrané parky, trvalková rabata, štěrkové záhony záhony růží apod.
Interne Kennung: Část Z2
Los: LOT-0003
Titel: Část Z3 - Arboristické práce a péče o stromořadí
Beschreibung: Jedná se o kompletní zajištění péče o dřeviny na plochách veřejné zeleně včetně uličních stromořadí a výkon souvisejících zahradnických prací.
Interne Kennung: Část Z3